شيوه‌نامه برگزاري همايش و نمايشگاه مديريت شهري و روستايي ابلاغ شد

شيوه‌نامه برگزاري همايش و نمايشگاه مديريت شهري و روستايي ابلاغ شد

شيوه‌نامه برگزاري همايش و نمايشگاه مديريت شهري و روستايي كه به مناسبت چهلمين سالگرد بزرگداشت انقلاب شكوهمند اسلامي طي روزهاي اول تا سوم اسفند 1397 از سوي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور در بندرعباس برگزار مي شود به استانداريها ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، مطابق اين شيوه نامه در اين رويداد،‌ نمايشگاه مديريت شهري و روستايي،‌ همايش شهر ايده‌آل، نشست‌هاي تخصصي و دوره هاي آموزشي تخصصي ويژه شهرداران و كاركنان شهرداري ها برگزار مي شود.

با توجه به برنامه‌ريزي انجام شده در خصوص برپايي نمايشگاه مديريت شهري و روستايي، پروژه‌هاي شهرداري‌ها و دهياري‌ها كه واجد شرايط عمومي و اختصاصي اعلامي توسط سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور ‌باشد، مي توانند در اين نمايشگاه ارائه شوند.

محورهاي اصلي معرفي پروژه براي حضور در نمايشگاه عبارتند از: "خدمات شهري"،" گردشگري و عمران شهري"، "فناوري اطلاعات و هوشمند سازي"، "حمل و نقل عمومي"، "فرهنگي اجتماعي" و "پروژه‌هاي خاص(با ویژگی های منحصر بفرد) " و فرايند برگزاري نمايشگاه در اين شيوه نامه تشريح شده است.

همچنين چارچوب انتخاب پروژه هاي برتر (شایسته تقدیر) شهرداري ها برای ارائه دراين نمایشگاه و ويژگي هاي عمومي و اختصاصي آنها نيز اعلام شده است.

لازم بذکر است پروژه های برتر(شایسته تقدیر) در حوزه دهیاری ها براساس شیوه نامه ای که شاخص های عمومی و اختصاصی پروژه ها در آن لحاظ شده است متعاقباً از سوی حوزه امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال خواهد شد.

همچنين مطابق برنامه ريزي هاي به عمل آمده، همايش شهر ايده‌ال با محوريت مركز مطالعات برنامه‌ريزي شهري و روستايي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور روز يكم اسفند ماه سال جاري در شهر بندرعباس برگزار مي شود كه جزئيات برگزاري آن متعاقباً توسط اين مركز اطلاع رساني خواهد شد.

 

                                                           شيوه نامه 

 

 

کد: 50018040

زمان انتشار: دوشنبه 17 دی 1397 12:50 ب.ظ

تعداد نمایش: 432

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.