نشست صمیمی دكتر جمالي نژاد با فرزندان شهدا، جانبازان و ايثارگران سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور برگزار شد

نشست صمیمی دكتر جمالي نژاد با فرزندان شهدا، جانبازان و ايثارگران سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور برگزار شد

همزمان با ۲۲ اسفند ماه "روز بزرگداشت شهدا" نشست صمیمی دكتر جمالي نژاد رييس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور با فرزندان و خانواده معظم شهدا و جانبازان و ايثارگران شاغل در اين سازمان با حضور مسئول هماهنگی امور ایثارگران وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، دكتر جمالي نژاد در اين نشست با بيان اينكه استقلال و امنيت امروز مديون مجاهدتها و ايثارها و شهادتهاست، اضافه كرد: اين مناسبتها در حقيقت فرصتي است كه همه با شهيدان تجديد خاطره و از آنان قدرداني نماييم و در برابر صبر و گذشت خانواده هايشان سر تكريم فرود آوريم تا فضاي جامعه مملو از احترام به شهادت و شهيد و خانواده هاي آنان شود.

وي با بيان اينكه همواره بايد شهدا و رفتار و افكار آنها را مدنظر داشته باشيم، اظهار كرد: امروز در چهل سالگي انقلاب و در آستانه گام دوم همچنان نيازمند مجاهدت جوانان و برگزيدگان در ميدان هاى ديگر مثل ميدان علم و پژوهش، ميدان تلاش براي آباداني و پيشرفت شهرها و روستاها، عرصه كوشش براى اعتلاي معنويت و اخلاق و ترویج سبک زندگی و فرهنگ و هويت ایراني و اسلامي، عرصه ايجاد اميد و تعميق وحدت هستيم تا آینده روشن و امیدبخش را برای مردم عزیز كشورمان بسازيم.

در اين جلسه دكتر ياوند عباسي مسئول هماهنگی امور ایثارگران وزارت کشور طي سخناني با بيان اينكه تلاش كرده ايم تا ايثارگران و خانواده معظم شهدا را به نحو مناسبي تكريم نماييم، بر ضرورت المان سازي با موضوع شهيد و شهادت در شهرها، مناسب سازي معابر شهرها براي معلولان تاكيد نمود.

در اين جلسه همچنين چند نفراز حاضران نظراتشان را در بيان نمودند و در خاتمه از فرزندان و خانواده معظم شهدا و جانبازان و ايثارگران شاغل در سازمان تقدير شد.

 

تصاوير مرتبط

 

کد: 50018486

زمان انتشار: چهارشنبه 22 اسفند 1397 05:20 ب.ظ

تعداد نمایش: 219

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.