بازديد هيات سازمان شهرداري ها و دهياريها از زيرساختهاي حمل و نقلي مرز چزابه

بازديد هيات سازمان شهرداري ها و دهياريها از زيرساختهاي حمل و نقلي مرز چزابه

هياتي متشكل از مديران كل دفاتر حمل و نقل عمومي و ترافیک شهری و ارزیابی عملکرد بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور و مديرعامل و اعضای هیات مدیره اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور از آخرين وضعيت زيرساختهاي حمل و نقلي مرز چزابه، يكي از مرزهاي تردد زائران اربعين حسني، بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، مرضيه حصاري مدير كل دفتر حمل و نقل عمومي و ترافیک شهری سازمان در اين زمينه گفت: اين بازديد به منظور بررسي آخرین هماهنگی های لازم براي تسهیل در خدمات رسانی به زائرین اربعین حسيني صورت گرفت.

وي اضافه كرد: در اين بازديد جلسه اي به منظور هماهنگي در خصوص مسائل حوزه حمل ونقلي مرزچزابه با معاون عمراني استانداري خوزستان و شهردار اهواز در خصوص اقدامات شهرداري اهواز و استانداري خوزستان تشكيل شد و در خصوص مسائل مطرح بحث وتبادل نظر صورت گرفت.

وي افزود: پس از بازديد از مرزچزابه و زيرساختهاي حمل و نقلي آن جلسه اي در خصوص اخرين فعاليتهاي انجام شده و مسائل و مشكلات اين مرز تشكيل شد.

حصاري اضافه كرد: همچنين ضمن بازديد از استراحتگاه موقت كاركنان اتوبةسراتي اهواز، هيات مديره اتحاديه اتوبوسراني هاي شهري كشور، يك عدد كانكس فول امكانات و مجهز به سيستم گرمايشي و سرمايشي جهت استراحت رانندگان زحمت كش اتوبوسراني اهواز اهدا نمود.

کد: 50017339

زمان انتشار: چهارشنبه 25 مهر 1397 10:33 ق.ظ

تعداد نمایش: 202

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.