نشست مدیران عامل سازمان های مدیریت پسماند شهرداریها تشکیل شد

نشست تخصصی مدیران عامل سازمان های مدیریت پسماند شهرداری ها سه شنبه 12 دی از سوی دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در حاشیه هشتمين همایش شهرایده آل در جزیره کیش تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، در اين نشست سیروس وطنخواه مقدم دبير ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گزارشي از آخرین فعاليت هاي انجام شده و برنامه هاي در دست اقدام در حوزه مدیریت پسماند دستگاه ذیربط خود را تشريح نمود.

همچنین مسعود احمدی مدیر کل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور گزارشی با عنوان بررسی استراتژی مدیریت پسماندهای عادی شهری را بیان و در خصوص آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در اين نشست اصلاحیه دستورالعمل بهای خدمات مدیریت پسماند بررسی و پس از تبادل نظر در خصوص آن مقرر شد کارگروه تخصصی به منظور نهایی نمودن این اصلاحیه با عضویت تنی چند از مدیران عامل سازمان های مدیریت پسماند شهرداری ها و نماینده سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور تشکیل شود.

در ادامه در خصوص روش های مدیریت پسماندهای عمرانی و ساختمانی در شهرها و روش های نوین ساماندهی محل های دفن پسماند تبادل نظر صورت گرفت.

 

کد: 50013616

زمان انتشار: سه شنبه 12 دی 1396 09:01 ب.ظ

تعداد نمایش: 323

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.