صدور پروانه فعاليت ناوگان دیزل بار و مسافر شهري منوط به ثبت نام در سامانه پايش پيمايش

 صدور پروانه فعاليت ناوگان دیزل بار و مسافر شهري منوط به ثبت نام در سامانه پايش پيمايش

معاون امور شهرداري هاي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور گفت: طرح ساماندهی ناوگان حمل و نقل دیزلی درون شهری در اجرای مصوبه هیات وزیران مبني بر تخصيص سوخت اين ناوگان بر اساس پایش پیمایش در حال اجراست و براي صاحبان خودروهايي كه در این طرح ثبت نام نموده اند، پروانه فعاليت صادر مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، هيربد معصومي با بيان خبر فوق اظهار كرد: در راستای اجرای مصوبه هيات وزيران مورخ 93/11/14 ، مبنی بر اجرای طرح ساماندهی ناوگان عمومی شهری و حومه ای و تخصیص سوخت ناوگان مبتنی بر پیمایش، کلیه دارندگان ناوگان نفت گاز(دیزل) درون شهری و حومه ای به منظور دریافت سهمیه سوخت ناوگان مکلف شدند در سامانه کشوری WWW.UTCMS.IR ثبت نام نمایند.

وي افزود: در گام بعد مالکان این ناوگان باید با مراجعه به مراجع تعیین شده در شهرداریها نسبت به طی مراحل اخذ پروانه فعالیت و دریافت آن اقدام نمایند.

معصومي اضافه كرد: در مرحله دوم اجرای اين طرح كه از مهرماه سال 96 آغاز شده، سهمیه سوخت ناوگان مذكور ظرف چهار ماه ( از ابتداي دي 96) تنها به دارندگان پروانه فعالیت تعلق می گیرد.

وي در خاتمه گفت: در راستای اجرايي شدن اين طرح و مطابق ابلاغيه هاي سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور به استانداري ها و شهرداري ها و به استناد ماده 15 دستورالعمل مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه ای، دارندگان ناوگان بار و مسافر درون شهری باید نسبت به ثبت نام درطرح پیمایش سوخت ناوگان دیزلی دریکی از شهرداری های کشور اقدام و پروانه فعالیت اخذ کنند و صدور پروانه منوط به ثبت نام در سامانه طرح است.

 

کد: 50013216

زمان انتشار: شنبه 4 آذر 1396 03:39 ب.ظ

تعداد نمایش: 1168

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.