حضور 34 شرکت منتخب تعاونی دهیاری‌ها در نمایشگاه جامع مدیریت شهری و روستائی

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، محسن كوشش‌تبار با بيان مطلب فوق افزود: با توجه به ابتكارات دهياري‌ها در عمر كوتاه آنها در زمينه اداره مناطق روستائي كشور، سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور كه وظيفه حمايت و پشتيباني از مديرت روستائي كشور را نيز بر عهده دارد، زمينه حضور شركت تعاوني دهياري‌هاي منتخب در اين نمايشگاه را فراهم آورده است.

وي افزود: پس از فراخوان معاونت امور دهياري‌ها براي حضور شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها در اين دوره از نمايشگاه، 81 شركت اعلام آمادگي نمودند كه در نهايت بر اساس شاخص‌هاي كارآفريني، اشتغال، نوآوري و خلاقيت در زمينه‌هاي عمراني، خدماتي و اقتصادي و با توجه به محدوديت فضاي نمايشگاه، 34 شركت تعاوني منتخب دهياري‌ها از 17 استان كشور براي اين نمايشگاه انتخاب شدند.

كوشش‌تبار در ادامه گفت: گردآمدن 34 شركت تعاوني منتخب دهياري‌ها در اين نمايشگاه عرصه‌اي براي همفكري و تبادل نظر براي دست‌اندركاران مديريت روستائي كشور است.

وي همچنين از تشكيل دو كارگاه آموزشي با عناوين آسيب شناسي شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها و اجراي پروژه‌هاي خدماتي دهياري‌ها و نگهداري ماشين‌الات در حاشيه چهارمين نمايشگاه جامع مديريت شهري و دستاوردهاي شهرداري‌ها و دهياري‌‌ها خبر داد.

چهارمين نمايشگاه جامع مديريت شهري و دستاوردهاي شهرداري‌ها و دهياري‌ها طي روزهاي شنبه 2 تا سه شنبه 5 اسفند از ساعت 9 تا 16 در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران پذيراي بازديدكنندگان است.

کد: 5004788

زمان انتشار: چهارشنبه 20 اسفند 1393 06:13 ب.ظ

تعداد نمایش: 34

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.