برگزاری مانور آمادگی و صعود به قله نرو استان مازندران توسط تیم کوهنوردی آتش نشانان

مانور آمادگی و صعود به قله نرو در استان مازندران شهرستان ساری طی روزهای 5 تا 7 مرداد ماه با شعار ”امدادگر سالم، نجاتگر موفق" با حضور 60 نفر از آتش نشانان کوهنورد کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این مانور به میزبانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری و همکاری دفتر هماهنگی خدمات شهری – ستاد هماهنگی امور ایمنی و آتش نشانی کشور- برنامه ریزی و با حضور آتش نشانان کوهنورد از سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری های شاهرود، شاهین شهر، اصفهان، یزد، آمل، سمنان، اسلامشهر، تبریز، بندرعباس، اراک، برازجان، گرگان، شهر قدس، اردبیل، خوی، شهرکرد، ساری و شهرداری داراب در منطقه البرز مرکزی (زرجون و قله نرو) برگزار شد.

دراین مانور که با هدف ارتقای سطح آمادگی و و روحی آتش نشانان، تبادل تجربیات، ارتقای سطح علمی و تخصصی و ... برنامه ریزی شده بود، آتش نشانان کوهنورد ضمن شرکت در جلسه توجیهی با طی مسیر جنگل، کوهپیمایی در شب، برپایی اردوگاه اقامتی در ارتفاع 3000 متری کوهستان (کمپ شب مانی)، طی مسیر 3602 متری قله و صعود قله نرو دراین برنامه شرکت نمودند. لازم به ذکر می باشد بسته آموزشی در زمینه امداد و نجات در کوهستان و نحوه حمل و انتقال مصدومین در شرایط اضطراری به شرکت کنندگان ارایه گردید.

مراسم اختتامیه این برنامه نیز با حضور مسئولین شورای اسلامی شهر ساری، شهرداری ساری، مدیران عامل سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی، نماینده دفتر هماهنگی خدمات شهری، رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان ساری همچنین آتش نشانان حاضر در مانور برگزار گردید.

کد: 5002342

زمان انتشار: دوشنبه 12 اسفند 1392 02:32 ق.ظ

تعداد نمایش: 15

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.