دهياران شركت كننده در المپياد علمي تا 20 بهمن ثبت نام و كارت ورود به جلسه آزمون را دريافت نمايند

دهياران شركت كننده در المپياد علمي تا 20 بهمن ثبت نام و كارت ورود به جلسه آزمون را دريافت نمايند

رييس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از برگزاري سومين المپياد علمي دهياران برتر كشور به مناسبت چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي در روز 29 بهمن ماه در استان البرز از سوي اين سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، مجيد عبدالهي با بيان خبر فوق گفت: دهياراني كه قرار است در سومين امپياد علمي دهياران شركت نمايند مي بايست تا روز 20 بهمن از طريق سايت سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور ثبت نام و كارت ورود به جلسه آزمون را دريافت نمايند.

وي اضافه كرد: سوالات آزمون شامل100 سوال چهار جوابي است كه از محتواي سرفصل‌هاي آموزشي اعلام شده شامل قوانين و مقررات دهياري و شوراي اسلامي روستا، بودجه و امور مالي و معاملاتي دهياري و شوراي اسلامي روستا،‌ طرح‌ها و پروژه‌هاي عمران روستايي،‌ مقررات ملي ساختمان و ساخت و ساز روستايي،‌ مديريت بحران در نواحي روستايي و محيط زيست و پسماند روستايي؛‌ طرح خواهد شد.

شايان ذكر است دهياران واجد شرايط شركت در«سومين المپياد علمي دهياران برتر كشور» با توجه به هماهنگي هاي صورت گرفته بايد براي ثبت نام و دريافت كارت ورود به جلسه آزمون تا20 بهمن به سايت سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور (imo.org.ir) قسمت مناسبت ها، لينك سومين المپياد علمي دهياران كشور مراجعه و اقدام لازم را معمول نمايند.

کد: 50018266

زمان انتشار: سه شنبه 16 بهمن 1397 08:54 ب.ظ

تعداد نمایش: 550

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.