حضور جمالي نژاد، مديران و كاركنان سازمان شهرداريها و دهياريها در راهپیمایی 13 آبان

حضور جمالي نژاد، مديران و كاركنان سازمان شهرداريها و دهياريها در راهپیمایی 13 آبان

رييس، معاونان، مديران كل و كاركنان سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور همراه و همگام با اقشار مختلف مردم تهران صبح یکشنبه در راهپیمایی 13 آبان، روز ملي مبارزه با استكبار جهاني، در خیابان طالقانی مقابل لانه جاسوسی آمریکا شرکت کردند و صحنه های انسجام، وحدت و تجدید میثاق با آرمان های امام(ره) و مقام معظم رهبری را به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، دكتر جمالي نژاد در حاشيه اين راهپيمايي در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم در صحنه‌های انقلاب پررنگتر از قبل حضور دارند، گفت: ۴۰ سالگی انقلاب معنای خاصی دارد که نشان از بالندگی، نشاط و شادابی این انقلاب است.

وي افزود: ۴۰ سالگی انقلاب به ما نشان می‌دهد بعد از این سال‌ها، گفتمان سال ۵۷ نه تنها کمتر نشده بلکه سال به سال قوی‌تر شده است.

جمالي نژاد تصریح کرد: مردم در صحنه‌های انقلاب پررنگتر از قبل حضور دارند.

شايات ذكر است‌ اقشار مختلف پیر و جوان، زن و مرد، دانش آموز و دانشجو در طول خیابان طالقانی با در دست داشتن پرچم های رنگی که روی آنها نوشته بود «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» نمایش امروز ضداستکباری خود را به تصویر کشیدند.

امروز بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان نسل چهارم انقلاب در جریان راهپیمایی امروز در کنار بزرگترها در این راهپیمایی حاضر شدند و شعار می دادند «ما پای این انقلاب ایستاده ایم و تا پای جان از این نظام و رهبری دفاع می کنیم».

کد: 50017472

زمان انتشار: یکشنبه 13 آبان 1397 02:45 ب.ظ

تعداد نمایش: 130

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.