دیدار شورای بسیج سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با خانواده شهید مدافع حرم میثم نظری

دیدار شورای بسیج سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با خانواده شهید مدافع حرم میثم نظری

جمعی از اعضای شورای بسیج سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با حضور در منزل شهید مدافع حرم میثم نظری با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، در این دیدار حمید روحی مشاور رئیس سازمان در امور ایثارگران و فرمانده بسیج این سازمان با تقدیر از نقش شهدای مدافع حرم در اعتلای ارزش های اسلامی در جامعه گفت: عزت و اقتدار امروز کشور مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهیدانی است که از تمام هستی خود گذشته و عزت و اقتدار را نصیب ایران اسلامی کردند.
وی با قدردانی از مجاهدت ها و فداکاری های شهدا، جانبازان و ایثارگران و خانواده های معظم آنان، خاطرنشان کرد: امنیت امروز جامعه مرهون ایثارگری ها و رشادت های ارزشمند شهدای مدافع حرم است که برای دفاع از جان و حیثیت مسلمانان و کشورهای اسلامی، از جان، مال و خانواده خود گذشته و در برابر گروههای تکفیری و تروریستی مبارزه می کنند.
مشاور رئیس سازمان در امور ایثارگران و فرمانده بسیج سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اظهار داشت: همه ملت بزرگ ایران از جمله  جمع حاضر خود را مدیون تمامی انسان های بزرگ و والامنشی هستیم که در دفاع از اسلام، ولایت و میهن خویش ذره ای تردید به خود راه نمی دهند و جانانه و صبورانه مقاومت می کنند.
وی تصریح کرد: شهید میثم نظری نیز بی تردید از سلک عاشقان ولایت و سینه چاکان مکتب اهل بیت عصمت و طهارت بود که مشتاقانه در مسیر جهاد در راه خدا گام برداشته است و یقین داریم که در محضر سید الشهدا (ع) ناظر بر رفتار و اعمال همه ما می باشد.
وی همچنین بر تکریم پیوسته و مستمر مقام و یاد شهدا تاکید و دلجویی نمودن از خانواده این بزرگان را باعث خیر و برکت دانست.  
در ادامه این نشست پدر گرامی شهید میثم نظری با بیان فراز های از زندگی این شهید بزرگوار اظهار داشت: شهید مدافع حرم میثم نظری 27ساله بود که به صورت داوطلبانه برای دفاع از حریم عقیله بنی‌هاشم به سوریه رفت و  در دفاع از حرم اهل بیت(ع) در منطقه خان طومان سوریه به همراه 12 نفر از همرزمانش به دست تروریست‌های تکفیری در تاریخ 21/10/1394  به شهادت رسید.
وی افزود:  پیکر این شهید مفقود بوده و به میهن اسلامی بازنگشته است.
در این دیدار با اهدای لوح تقدیر و هدایایی، از ایثار خانواده شهید والامقام مدافع حرم میثم نظری تقدیر شد.

Shahid Nazari (17) Shahid Nazari (19) Shahid Nazari (24) Shahid Nazari (25)

کد: 50015420

زمان انتشار: شنبه 2 تیر 1397 08:00 ق.ظ

تعداد نمایش: 103

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.