زيارتي نصر آبادي مدير كل دفتر برنامه ريزي و مديريت توسعه روستايي سازمان كشور خبر داد:

برگزاری بيست ‌ودومين نشست كارگروه اقتصاد مقاومتي و امور مالي دهياري‌ها

برگزاری بيست ‌ودومين نشست كارگروه اقتصاد مقاومتي و امور مالي دهياري‌ها

مدير كل دفتر برنامه ريزي و مديريت روستايي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور گفت: بيست و دومين نشست كارگروه اقتصاد مقاومتي و امور مالي دهياري‌ها با حضور مديران‌كل دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري‌ها برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، اسماعیل زيارتي نصر آبادي با بيان اين خبر اظهار داشت: بيست و دومين نشست كارگروه اقتصاد مقاومتي و امور مالي دهياري‌ها با حضور مديران‌كل دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري‌هاي آذربايجان شرقي، چهارمحال و بختياري، قم، سيستان و بلوچستان، كرمان، مازندران، همدان و مديركل دفتر برنامه‌ريزي و مديريت توسعة روستايي اين سازمان در روز دوشنبه مورخ 28/03/1397 در سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور برگزار گرديد.
وي افزود: اين كارگروه به عنوان يكي از كارگروه‌هاي تخصصي چهارگانه دهياري‌ها به‌شمار مي‌رود كه مسائل و مشكلات موجود در زمينه امور مالي دهياري‌ها را مورد بررسي قرار داده و پيشنهادهاي مشورتي و راهكارهاي اجرايي مناسب را به حوزه معاونت امور دهياري‌ها ارائه مي‌دهد.
زيارتي نصرآبادي اظهار داشت:در بيست و دومين نشست كارگروه اقتصاد مقاومتي و امور مالي دهياري ها، بررسي و جمع‌بندي نظرات اعضا در زمينة پيش‌نويس شيوه‌نامه‌هاي "ساماندهي مسئولين امور مالي دهياري" و "بازديد و ارزيابي عملكرد دهياري‌ها" در دستور كار بود كه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
وي خاطرنشان كرد: درخصوص اهميت ساماندهي مسئولين امور مالي دهياري‌ها و همچنين لزوم بازديد مستمر بخشداري‌ها، فرمانداري‌ها و دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري‌ها از دهياري‌ها در راستاي انتظام‌بخشي به امور جاري دهياري‌ها، اثربخشي فعاليت و خدمت‌رساني بيشتر نهادهاي مذكور و همچنين بهبود رويه‌هاي موجود می توان بيان نمود. بدين منظور حوزه معاونت امور دهياري‌ها با هم‌انديشي مديران‌كل عضو كارگروه و با بهره‌گيري از ظرفيت كارشناسي استانداري‌ها نسبت به تهيه و تدوين شيوه‌نامه‌هاي مذكور اقدام نموده است.
وي در پايان افزود: متن شيوه‌نامه‌هاي مذكور توسط اعضاي كارگروه بررسي و نظرات اصلاحي و تكميلي جمع‌بندي و مقرر شد متن اصلاحي براي بررسي بيشتر و اعلام نظر نهايي اعضاي كارگروه ارسال و در گام بعدي از سوي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور به استانداري‌هاي سراسر كشور ابلاغ شود و همچنين مقرر شد در نشست‌هاي بعدي كارگروه، تهيه چارچوب نحوة هزينه‌كرد اعتبارات آموزشي دهياري‌ها، فرآيند حسابرسي نهادهاي مذكور و همچنين موضوعات مرتبط با شركت‌هاي تعاوني دهياري‌ها در دستور كار قرار گيرد.

کد: 50015419

زمان انتشار: چهارشنبه 2 خرداد 1397 07:00 ق.ظ

تعداد نمایش: 55

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.