رییس کمیسیون شوراها: سهم قیر دهیاری‌ها و شهرداری‌ها افزایش می‌یابد

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، خجسته در حاشيه چهارمين نمايشگاه جامع مديريت شهري و دستاوردهاي شهرداري‌ها با بيان خبر فوق گفت: با توجه به اهمييت دهياري‌ها و شهرداري‌ها مجلس شوراي اسلامي سهم مناسبي را براي سهم قير دهياري‌ها و شهرداري‌ها در نظر گرفته است.
وي با بيان اينكه سهم قير در سال 93 تنها در اختيار دهياري‌ها بود، گفت: امسال با پيگيري‌هاي مجلس ضمن اينكه مقدار اين سهميه افزايش داشته است مقرر شد كه سهميه قير در اختيار شهرداري‌ها نيز قرار بگيرد.
خجسته با اشاره به برگزاري نمايشگاه جامع مديريت شهري، خاطرنشان كرد: اين نمايشگاه يك نوع تغيير نگرش را در جامعه ايجاد خواهد كرد و موجب پيشرفت شهرداري‌ها و دهياري‌ها به ويژه شهرداري‌هاي كوچك خواهد شد.
رييس كميسيون شوراهاي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اقدامات انجام شده در كميسيون شوراها اظهار كرد: در طول چند ماه گذشته برخي از قوانين را بازنگري كرده و در خصوص شرح وظايف شوراي شهر نيز به تصميماتي رسيديم.
وي درباره موضوع دو شغله‌هاي شوراي شهر نيز گفت: كميسيون به اين موضوع ورود كرده و در دست بررسي است. در حال حاضر نيز كارشناسان مشغول بررسي روي اين موضوع هستند و كميسيون بودجه نيز پيگير اين مسأله است
.
وي ادامه داد: اين موضوع پس از جمع‌بندي‌هاي لازم در صحن علني كميسيون مطرح خواهد شد.

کد: 5004785

زمان انتشار: چهارشنبه 20 اسفند 1393 05:42 ب.ظ

تعداد نمایش: 36

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.