مهندس رستمي معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان:

تحولات مثبتي در حوزه هاي نيروي انساني و توجه به رفع نيازهاي شهرداري ها و دهياري هاي كشور صورت گرفته است

تحولات مثبتي در حوزه هاي نيروي انساني و توجه به رفع نيازهاي شهرداري ها و دهياري هاي كشور صورت گرفته است

معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداری ها و دهياري هاي كشورگفت: در حوزه تامين قير مورد نياز شهرداري ها هم اقدامات خوبي انجام شد و يكي از مهمترين مباحث اين بود كه سقف تامين قير را از دو شركت به ده شركت متناسب با پراكندگي جغرافيايي و استاني با رعايت نكات فني در نظر گرفتيم تا امكان حضور رقابتي را در اين عرصه فراهم نماييم.
به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، مهندس شاپور رستمي در نشست شورای مدیران اظهار داشت: اهم فعاليت هاي اين حوزه در دوبخش مسائل مرتبط با سازمان  و همچنين موارد مرتبط با شهرداري ها و دهياري ها پيگيري و بررسي شده است.
وي افزود: در بخش اقدامات انجام شده در حوزه سازماني تلاش شده است تا نگاهي ويژه به مسائل رفاهي و معيشتي كاركنان صورت گيرد كه در همين راستا با جلسات كارشناسي تلاش شد حقوق ومزايا و دستمزد كاركنان با توجه به موارد قانوني بهبود داده شود.
رستمي گفت: يكي از نكات مهم در سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور نظام مند سازي ساختار سازماني  بر اساس  اهداف و شرح وظايف  بود كه مي بايستي بر اساس تخصص گرايي و بكارگيري صحيح كارشناسان در جايگاه واقعي خويش انجام مي گرفت.
معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور گفت:  در خصوص شهرداري ها و دهياري هاي كشور نيز با توجه به اعلام نيازي كه از سوي دفاتر تخصصي  بر اساس  ضرورت ها صورت گرفته بود و همچنين وقفه چندساله اي كه در خصوص عدم تامين ماشين آلات اتفاق افتاده بود  تلاش كرديم تا در مجموع ده فقره مناقصه خريد ماشين آلات  برگزار شود كه پس از طي مراحل قانوني اكنون در موعد تحويل ماشين آلات قرار داريم.
رستمي گفت: در حوزه تامين قير مورد نياز شهرداري ها هم اقدامات خوبي انجام شد و يكي از مهمترين مباحث اين بود كه سقف تامين قير را از دو شركت به ده شركت متناسب با پراكندگي جغرافيايي و استاني با رعايت نكات فني در نظر گرفتيم تا امكان حضور رقابتي را در اين عرصه فراهم نماييم.
وي در پايان بیان داشت: در مجموع مي توان به جرات تصديق نمود تحولات مثبتي در  حوزه هاي نيروي انساني و توجه به رفع نيازهاي شهرداري ها و دهياري هاي كشور صورت گرفته است.

 

 

کد: 50015245

زمان انتشار: سه شنبه 1 خرداد 1397 09:00 ق.ظ

تعداد نمایش: 1392

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.