بازديد مهندس افشاني از پروژه های زیرساختی اربعین/ بازديد از پایانه برکت و پارکینگ بزرگ اربعين

بازديد مهندس افشاني از پروژه های زیرساختی اربعین/ بازديد از پایانه برکت و پارکینگ بزرگ اربعين

معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور صبح چهارشنبه 19 مهر از پروژه های زیرساختی اربعین در استان ایلام بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، سيد محمدعلی افشانی در اين بازديد از پروژه های زیرساختی اربعین شامل تقاطع غیرهمسطح ارغوان، پل مهدی آباد، پروژه چهار خطه کردن مسیر ارتباطی ایلام-مهران و ... بازديد نمود.

مهندس افشاني همچنين از پارکینگ بزرگ اربعین و پایانه برکت در مرز مهران بازدید کرد.

مراد ناصری فرماندار مهران در این بازدید اظهار داشت: هم‌اکنون کار آسفالت محوطه پایانه برکت در حال اجراست و تا قبل از اربعین به پایان خواهد رسید.

وی افزود: در این پایانه اتوبوس‌های درون‌شهری و برون‌شهری کار جابه‌جایی زائران را انجام خواهند داد.

ناصری با اشاره به اینکه کار ساماندهی پارکینگ‌ها نیز در مرز مهران انجام شده است، گفت: پارکینگ بزرگ اربعین نیز هم‌اکنون در حال آسفالت برای پارک ماشین‌های شخصی زائران اربعین است.

فرماندار مهران با اشاره به اینکه امسال در بحث پارکینگ‌ها مشکلی وجود ندارد، افزود: پارکینگ‌های شخصی نیز به منظور کاهش بار ترافیک ساماندهی شده‌اند.

گفتنی است افشانی معاون عمرانی وزیر کشور بعد از بازدید پارکینگ و پایانه در مرز مهران، از دیگر پروژه‌های زیرساختی از جمله محور ترشابه بازدید خواهد کرد.

مرز مهران به عنوان مهمترین مرز زمینی کشور در ایام اربعین شاهد تردد بیش از ۷۰ درصد زوار است. هم اکنون پروژه های مهمی در راستای تسهیل در تردد زوار اربعین در این مرز در حال اجراست.

کد: 50012727

زمان انتشار: چهارشنبه 19 مهر 1396 01:16 ب.ظ

تعداد نمایش: 120

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.