بازنشستگان سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور تجليل و تقدير شدند

بازنشستگان سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور تجليل و تقدير شدند

همزمان با خاتمه سال 95 طی مراسمی با حضور جمعي از مديران سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از بازنشستگان اين سازمان تجلیل و تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، در این مراسم كه به همت اداره كل امور اداري و پشتيباني برگزار شد، اسد معاني معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان با تقدیر از تلاش های موثر بازنشستگان، آنها را گنجینه هاي ارزشمند سازمان عنوان نمود و گفت: هدف از برگزاري اين مراسم تكريم و تقدير از خادمين مردم و شهرداري ها و دهياري ها است كه در جلب رضايت شهروندان و آباداني كشور عمر و جواني خود را سپري نموده‌اند.

وي تاكيد كرد: بخشي از درخشش نام سازمان در حال حاضر مرهون زحمات و تلاش های بازنشستگان است و مدیران و كارشناسان و كاركنان فعلی، فرزندان بازنشستگان و خدمتگزار آن ها هستند و امیدوارم خداوند توفیق دهد با سربلندی این مسئولیت را انجام دهیم.

معاني با قدرداني از تلاش‌هاي بازنشستگان در طول دوران خدمتشان و آرزوي توفيق براي همكاران ديروز سازمان گفت: هويت و اساس هر سازماني به نيروي انساني آن سازمان بستگي دارد و همه تلاش ما بر اين است كه داراي سازماني باشيم كه انسانها در آن حرمت داشته باشند و روابط انساني در آن حاكم شود.

در اين مراسم تني چند از مديران كل سازمان ضمن تقدير از خدمات بازنشستگان بر بهره گيري از تجربيات آنها تاكيد نمودند.

در اين مراسم از خدمات محمدرضا بهاروند معاون اسبق پشتيباني سازمان، صادق زاده مديركل اسبق اداري وپشتيباني، فهمي مشاور رئيس سابق سازمان، شهريار ناظري كارشناس مسئول دفتر ذيحسابي و خدمات مالي، جلال انجمني و انشاءاله گودرزي از كاركنان خدمات سازمان با اهداء لوح تقدير قدرداني شد.

 

 

تصاوير مراسم

 

 

کد: 5008798

زمان انتشار: چهارشنبه 25 اسفند 1395 03:09 ب.ظ

تعداد نمایش: 229

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.