تشكيلات شهرداري اصفهان و سازمانهاي وابسته آن ابلاغ شد

تشكيلات شهرداري اصفهان و سازمانهاي وابسته آن ابلاغ شد

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام كرد: ساختار سازماني شهرداري اصفهان به همراه 12 سازمان وابسته آن بر اساس ضوابط تشكيلاتي شهرداريها ابلاغي وزير محترم كشور تدوين و ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياريهاي كشور، محمد حسن آبادی با بيان خبر فوق اظهار كرد: ساختار مذكور با پيشنهاد شهرداري اصفهان با هدف نوسازي، متناسب سازي و حذف واحدها و سازمان هاي غيرضروري، ادغام وظايف موازي و مشترك براساس همبستگي و تجانس امور تدوين شد.

وي افزود: ساختار جديد با 6 معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمايه انسانی، معاونت مالی و اقتصادی، معاونت حمل و نقل و ترافیک، معاونت فنی و عمرانی، معاونت خدمات شهری و معاونت شهرسازی و معماری تنظيم شد.

حسن آبادي اضافه كرد: در اين ساختار علاوه بر 27 اداره كل براي انجام وظايف و ماموريتهاي شهرداري در ستاد شهرداري اصفهان، 15 منطقه شهرداري و 12 سازمان وابسته پيش‌بيني شده است.

وي عناوين 12 سازمان وابسته را به اين شرح اعلام نمود: سازمان مدیریت پسماند، سازمان حمل و نقل ریلی، سازمان مدیریت آرامستانها،‌ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، سازمان مدیریت حمل و نقل بار، سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر، سازمان سیما، منظر و فضاي سبز شهری، سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی، سازمان سرمايه‌گذاري و مشاركتهاي مردمي و سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي.

حسن آبادي همچنين اظهار كرد: با ابلاغ ساختار جديد شهرداري اصفهان، ساختار سازماني ابلاغي قبلي شهرداري و همچنين ساختار سازماني ابلاغي قبلي سازمان‌هاي وابسته به آن شهرداري ملغي‌الاثر است.

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام كرد: لازم است شهرداري اصفهان ظرف مدت حداكثر دو ماه، كارمندان رسمي و پيماني را با رعايت شرايط احراز بر اساس طرح طبقه‌بندي مشاغل كارمندي به پست‌هاي سازماني ابلاغي جديد انتصاب داده و در شوراي اداري و استخدامي آن شهرداري به تصويب و تاييد برساند.

وي افزود: همچنين شهرداري اصفهان مكلف است بر اساس سازمانهاي وابسته ابلاغي، اساسنامه سازمان هاي وابسته شهرداري را بر اساس الگوهاي اساسنامه‌هاي سازمانهاي وابسته تهيه و پس از تاييد شوراي اسلامي شهر اصفهان جهت تصويب به سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور ارسال نمايد.

وي در خاتمه گفت: شهرداري اصفهان پنجمين كلان‌شهري است كه پس از اهواز، قم، شيراز و كرج بر اساس ضوابط تشكيلاتي شهرداريها، ساختار سازماني آن ابلاغ شد.

کد: 5008246

زمان انتشار: چهارشنبه 22 دی 1395 11:29 ق.ظ

تعداد نمایش: 802

تمامی حقوق برای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محفوظ است.